O nas

O ChillBoxie

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą subskrypcyjną tworzącą pudełeczka ‘pełne relaksu’.

Ideą ChillBox jest nie tylko sprzedawanie i rozpowszechnianie produktów, ale także emocji takich jak spokój i relaks, które w aktualnych czasach stanowią towar deficytowy. Jest on usługą, która pomaga w pielęgnacji duszy i ciała w spieszącym się świecie, w którym nie ma czasu na godzinne seanse masażu czy tygodniowy pobyt w SPA.

Chcemy dostarczyć kobietom pretekstu do zatrzymania się i pomyślenia o sobie.

Chcemy, aby każda z Was zaszczepiła w sobie miłość do samej siebie. Zaakceptowała siebie taką jaką jest.

F.L.Y. - First.Love.Yourself


Jak powstał ChillBox?

Podczas babskiego wieczoru dwie dziewczyny - Wiola i Ania zadały sobie naprawdę ważne pytanie „Co lubisz robić w życiu?”, oczywiście patrząc przez pryzmat ewentualnej „pracy”. Nasze odpowiedzi były jednoznaczne – lubimy robić prezenty i sprawiać przyjemność innym. Dlatego każde pudełko tworzymy z pasją, kierując się tym co podpowiadają nam własne uczucia i emocje.


Dlaczego się wyróżniamy?

Studiowanie na Politechnice Wrocławskiej nauczyło nas na pewno jednego. Nie ma rzeczy, których nie da się rozwiązać. Każdy, nawet największy problem jest możliwy do pokonania, dzięki odpowiedniemu podejściu. Staramy się prezentować taką postawę w każdym, nawet najmniejszym działaniu. Dodatkowo jesteśmy przyjaciółmi - w pracy i w życiu. Taką relację chcemy utrzymać i z Wami. W zabieganym świecie pełnym schematów i narzuconych zasad - pozostajemy sobą.


Team

Obecnie nasz team składa się z trzech osób. Chociaż jak zapewne się domyślacie podczas pakowania jest ich znacznie więcej - z tego miejsca podziękowania dla naszych Przyjaciół i Rodzin, którzy pomagają nam od pierwszej edycji. 

Ania

Druga połowa mózgu, który stworzył ChillBox'a. Uwielbia dobre jedzenie, piękne akcesoria, bajki Disney'a i swojego psa - Lunę.Wulkan pozytywnej energii, nigdy się nie poddaje i zawsze osiąga swój cel.

Anastasiia

Jeśli zastanawiacie się, kto tworzy nasze śliczne grafiki - oto Anastasiia. Dołączyła do naszego składu jako ostatnia, wnosząc mnóstwo pozytywnej energii i 1001 nowych pomysłów na to, jak sprawić by ChillBox był jeszcze lepszy

Marek

Specjalista do spraw trudnych i zawiłych. Zajmuje się logistyką i kontaktem z dostawcami produktów do ChillBoxów. Wspiera zespół spokojem i opanowaniem. W wolnym czasie…ogarnia ChillBox’a.

ChillBox 2018 Wszystkie prawa zastrzeżone